شنبه / ۲۱ آبان ۱۴۰۱ / ۱۱:۲۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۷۱۰
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

درخواست استاندار سیستان و بلوچستان برای اعلام بندر «شهیدرضایی» شهرستان زرآباد به عنوان مرز رسمی

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با مکاتبات و درخواست های مکرر این استان به مراجع ذیربط اعلام گردید تا بندر شهید رضایی شهرستان زرآباد را به عنوان مرز رسمی اعلام و با استقرار گمرک سهم موثرتری را در توسعه منطقه‌ای ایفا نماید.

درخواست استاندار سیستان و بلوچستان برای اعلام بندر «شهیدرضایی» شهرستان زرآباد به عنوان مرز رسمی
(شنبه ۲۱ آبان ۱۴۰۱) ۱۱:۲۰

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی اظهار داشت: در راستای سیاست های کلیه نظام و تاکیدات رئیس جمهور در خصوص توسعه تبادلات تجاری با کشورهای همسایه و بهره گیری هر چه بیشتر از اقتصاد مرز و دریا سواحل مکران به عنوان یکی از نعمت های خدادادی و بی نظیر که به فرمایش حضرت آقا گنج پنهان محسوب می شود باید از ظرفیت های آن به صورت مناسب استفاده گردد.

وی افزود: بندر شهید رضایی در شهرستان زرآباد با توجه به مزیت های فوق العاده آن از جمله نزدیکی با کشور عمان دسترسی به باغات تولید و مزارع میوه های گرمسیری همچنین دارا بودن اسکله صیادی با هدف توزیع متعادل فعالیت های دریا محور در جنوب غربی استان و خلأ مربوطه در آن منطقه برای توسعه استان فوق العاده با اهمیت است.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: قطعاً بندر شهید رضایی باعث رونق و ارتقاء معیشت و رفاه مردم ساحل نشین در سواحل جنوب غربی استان و توسعه پس کرانه های آن از جمله شهرستانهای نیکشهر، فنوج، لاشار و قصرقند خواهد شد.

تعداد بازدید : ۱,۱۰۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید